Terug naar Welkom pagina
Dag Plaats Activiteit Locatie Uur
maandag Dodewaard Gymnastiek voor 55+ Verenigingshal de Eng 14.00-15.00
Maandag Ochten STEVIG Wandelen Dorpshuis Ochten 09.30-12.00
Maandag Dodewaard Beter Nederlands leren Gebouw Steegakker 10.30-11.30
Maandag Kesteren Gymnastiek Ons Dorphuis 14.45-15.45
Maandag Opheusden Gymnastiek Snellenburg 13.30-14.30
Maandag Ochten Koersbal Oranjerie 14.00-16.00
Dinsdag Opheusden Internationale dans De Snellenburg 09.30-11.00
Dinsdag Dodewaard Schilderclub Gebouw Steegakker 10.00-12.00
Dinsdag Ochten Beter Nederlands leren Online klik --> hier voor info 18.45-20.00
Woensdag Echteld Gymnastiek Dorpshuis de Hoge Hof 13.15-14.15
Woensdag Echteld Koersbal Dorpshuis de Hoge Hof 14.30-16.30
Woensdag Kesteren Koersbal Ons Dorphuis 9.30-11.15
Woensdag Ochten Gymnastiek Rehoboth school 14.45-15.45
Woensdag Ochten Gymnastiek Rehoboth school 15.45-16.45
Woensdag Ochten Inloopochtend Dorpshuis Ochten 10.00-11.30
Woensdag Ochten Biljarten Dorphuis Ochten 10.00-11.30
Woensdag Opheusden Schilderles De Snellenburg 09.00-12.00
Donderdag Dodewaard Gymnastiek voor 55+ Verenigingshal de Eng 13.00-14.00
Donderdag Dodewaard Gymnastiek voor 70+ Verenigingshal de Eng 14.00-15.00
Donderdag IJzendoorn Inloopochtend Huis van IJzendoorn 10.00-11.30
Donderdag Kesteren Internationale dans Ons Dorpshuis 10.30-12.00
Donderdag Ochten Gymnastiek Rehoboth school 15.30-16.30
Donderdag Opheusden Koffieochtend ontmoetingspunt "De Reigerhof” 09.30-11.30
Donderdag Opheusden financieel spreekuur  oneven weken!! Gemeentehuis 18.00-19.30
Vrijdag Dodewaard Inloop dag Gebouw Steegakker 10.00-16.00
Vrijdag Kesteren Ochten Opheusden Zwemmen Zwembad Drie Essen Zetten 13.30-14.30

Activiteiten van SWAN kunnen aangepast zijn wegens coronavirus !!

Kies uw Activiteit, die verwijst u naar betreffende info-pagina
Terug naar Welkom pagina